Transferimet e mëdha s'kanë ndodhur ende (FOTO LAJM)

MARCO REUS: Bayern Munich, Barcelona, Atletico Madrid, Manchester United, Real Madrid (30 milionë sterlina)

Pëlqej
Deri tani klubet e Premier League-s kanë shpenzuar plot 500 milionë sterlina për të përforcuar ekipet e tyre gjatë merkatos së verës, ndërsa edhe klube të tjera në ligat kryesore të Europës kanë shpenzuar jo pak.

Luis Suarez te Barcelona, James Rodriguez te Real Madrid, Robert Lewandowski te Bayern Munchen dhe Mario Balotelli te Liverpool janë disa transferimet më të bujshme të kësaj vere, por janë ende 6 yje të tjerë të futbollit botëror që po presin të mësojnë të ardhmen e tyre.

Gjashtë kampionë të vërtetë që do të ishin përforcime të mëdha për çdo ekip. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori