Transformimi i pabesueshëm i yjeve të futbollit (FOTO LAJM)

Pas viteve të përjetuara çdo ditë me stërvitje të stërmundimshme, për futbollistët është shumë e vështirë që mbajnë trupin në formë pas përfundimit të karrierës.

Dhe janë të shumtë ish-kampionët që janë transformuar krejtësisht me kalimin e viteve, nga Adriano te Ronaldo, nga Maradonna te Eric Cantona, nga Lentini te Thomas Brolin.

Ju kujtohen të gjithë këta emra? Në galerinë më poshtë mund të shihni se si janë transformuar në vite të gjithë këta ish-yje të futbollit.
Shtuar më 22/03/2018, ora 13:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori