Goditje dënimi alla Roberto Carlos (VIDEO)
Këmba është e njëjta: e majta. Është po e njëjta mënyrë për të çuar topin në rrjetë: e jashtme e fortë. Alain Traore, sulmues i ekipit francez Llorient ka shënuar një gol me anë të një goditje dënimi të mrekullueshme, në gjëndje për tu krahasuar me atë të Roberto Carlos në Francë-Brazil të vitit 1997.

Mënyra se si gjuajnë dhe trajektorja që merr topi nuk i japin asnjë mundësi as murit mbrojtës dhe as portierit që i duhet të ndjekë me sy topin që i drejtohet rrjetës. /albeu.com/


Shtuar më 18/09/2012, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori