Tre breza radhazi të ftuar në Kombëtaren spanjolle, gjyshi, babai dhe tani Marcos Alonso
Marcos Alonso vazhdon “traditën” e njohur të të thitrrurit braz pas brezit në tre gjenerata.

Marcos Alonso Imaz ‘Marquitos’ (gjyshi), Marcos Alonso Pena (babai) dhe Marcos Alonso Mendoza (djali) janë ata që e veshën një ditë fanellën e Kombëtares spanjolle.

Trajneri i Spanjës, Julen Lopetegui e ka ftuar Alonson për herë të parë për ndeshjet miqësore kundër Gjermanisë dhe Argjentin. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori