Tre gjigandët evropianë kërkojnë trajnerin e Juventusit
Pëlqej
Suksesi i Massimilano Allegrit për tre vite e gjysmë në krye të Juventusit ka bërë që disa skuadra të hedhin sytë tek ai.

Dy skuadrat angleze, Arsenal dhe Chelsea interesohen për trajnerin italian.

Besohet se edhe Allegri është i gatshëm për një aventurë të re, pse beson se nuk ka çka t’i jap më shumë kësaj skuadre.

Por, dy skuadrat angleze nuk janë të vetme në garë për italianin, sepse atë e dëshiron edhe PSG, që në fund të këtij sezoni pritet të shkarkojë trajnerin Unai Emery. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori