Tre kryqe dhe kok derri në fushë, kërcënohet skuadra italiane
olicia italiane është duke u marrë më nje kërcënim serioz ndaj skuadrës së njohur italiane, Livorno. Në stadiumin e skuadrës "Armando Picchi" dikush ka vendosur simbole kërcënuese ndaj Livornos.

Tre kryqë dhe një kokë e prerë e derrit janë vendosur në stadium si alarm kërcënues.

Pakënaqësia e tifozëve ka të bëj me transferimin e aksioneve të skuadrës nga familja Spinelli në një grup partnerësh të cilët kanë bërë lëmsh skuadrën duke mos investuar fare.
Shtuar më 21/10/2020, ora 13:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori