Tre stadiumet e preferuara të Buffon
Portieri i Paris Saint Germain, Buffon ka bërë të ditur tre stadiumet që i kanë lënë mbresa të jashtëzakonshme. Bëhet fjalë për Anfield, Ibrox dhe Sukru Saracoglu.

“Padyshim Anfield në Liverpool, ishte një nga stadiumet e pakët, bashkë me Rangers në Glasgoë dhe Fenerbahce të Stambollit, ku kisha probleme me përqendrimin në 15-20 minutat e para”, tha Gianluiggi Buffon në një bisedë me fansat. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2018, ora 16:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori