Tre yjet e United që do të mungojnë në fillim të sezonit
Luke Shaw, Ashley Young dhe Marcos Rojo do t’i mungojnë Manchester Unitedit në nisje të sezonit.

Tre lojtarët kanë pësuar lëndime, dhe do të jenë mungesa sidomos në fazën defansive për skuadrën e Jose Mourinhos, transmeton lajmi.net

“Ata nuk kanë asnjë shans ta nisin sezonin nga fillimi. Shaw rikthehet në shtator, Young në tetor, dhe Rojo në dhjetor”, ka shtuar portugezi.

Sezoni i ri në Premier League nis në mesin e gushtit. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 19:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori