Tremben tifozët e Juves, Reali synon të marrë yllin e mesfushës
Me ardhjen e Zinedine Zidane tashmë oreksi për të afruar emra të mëdhenjë është shtuar te Los Blancos, shkruan Albeu.com.

Mediat spanjolle bëhet me dije se trajneri francez ka dëshirë të afrojë mesfuorin e Juventusit Miralem Pjanic.

Njeri prej treshjes Kross-Modrid-Casemiro mund të largohet në fund të sezonit nga Santiago Bernabeu dhe për këtë arsye Zidane ka hedhur sytë nga boshnjaku. /albeu.com/


Shtuar më 26/03/2019, ora 14:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori