Trembet Milani, Tottenhami kërkon ti rrëmbejë yllin e mesfushës
Franck Kessie mesfushori i Milanit mund të përfundojë te Tottenhami.

Sipas asaj që raporton "Daily Express" Pochettino pëlqen mesfushorin dhe kërkon që ta transfeerojë me cdo ksuht në Londër.

Spërsat janë në një kërkim të një mesfushori cilësor për të zëvëndësuar Mousa Dembelen i cili është pranë transfermit te skuadra e Kineze e Bejing Gouan. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori