Tri skuadra turke e dua Turanin
Pëlqej
E ardhmja e Turan pritet të jetë në Turqi, më saktësisht në qytetin e lindjes së tij Stamboll.

Janë tri skuadrat e mëdha të Stambollit, Galatasaray, Besiktas dhe Fenerbahce që janë në një garë të ashpër për të nënshkruar me futbollistin.

Megjithatë klubet turke janë të gatshme të paguajnë deri në 10 milionë euro për ta rrëmbyer atë. Turan është futbollist i dalë nga akademia e Galatasarayt. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2017, ora 17:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori