"Tris" Malagas, fitore e thjeshtë për Valencian (VIDEO)
Pëlqej
Gjithçka e lehtë për Valencian. Në stadiumin "Mestalla" "Pipistrelli" kanë marrë tre pikë kundër Malagas, në ndeshjen e vlefshme për javën e dytë të Primera Division.

Golat e fitores për ekipin e Nunos u shënuan nga Paco, Parejo dhe Piatti.

Me këtë fitore Valencia ngjitet në kuotën e katër pikëve me një barazim dhe një fitore pas dy javësh kampionat. /albeu.com/

Valencia-Malaga 3-0
31' Paco, 45' Parejo e 56' Piatti.
Shtuar më 30/08/2014, ora 09:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori