Triumfi i Portugalisë, tifozët "pushtojnë" rrugët (FOTO LAJM)

Tifozët portugeze dalin në rrugë e Lizbonës me fishekzjarre e mes entuziazmit për fitoren e mbrëmshme kundër Francës që i shpalli kampionë.

Flamujt valëviten gjithandej, bori makinash, brohorima dhe gjithcka tjeter për të festuar triumfin në Euro 2016. Shikoni festimet pa koment mes kësaj galerie fotosh. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2016, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori