Trofeu Berlusconi, Milan-United më 5 Nëntor
Pëlqej
Pas një viti mungese (i fundit në verën e 2012-ës), rikthehet Trofeu Berlusconi. Por edicioni 2014, sipas asaj që shkruan "Corriere dello Sport", vjen me një ndryshim.

Do të luhet më 5 nëntor, ora 18:00, si gjithmonë në "San Siro" dhe kundërshtari nuk do të jetë Juventusi i zakonshëm (rival që prej vitit 1995) por Manchester United. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori