Trofeu i Championsit në Bratisllavë (FOTO)

Pëlqej
Trofeu i Champions League ishte në kryeqytetin e Sllovakisë, Bratisllav, për turin e Evropës me 26 shtator.

Trofeu u shoqërua nga Steve McManaman, dhe Ruud Gullit respektivisht ambasador i UEFA-s dhe i Champions Leagues.

Në këtë turne kishte edhe disa tifoz të Milanit, të cilët kishin vendosur që të shkonin me bluzat kuqezi edhe pse nuk janë pjesë e asnjë turneu europian këtë sezon. /albeu.com/

Shtuar më 29/09/2014, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori