Trofeu i Ligës së Kampionëve është gati, kush do ta “rrëmbejë”? (FOTO LAJM)

Juventusi dhe Reali do të ndeshen në finalen e madhe të LigësKampionëve, e cila fillon nga ora 20:45.

Tashmë cdo gjë është gati, dhe vetëm pritet fillimi i ndeshjes, pasi edhe trajnerët kanë zyrtarizuar formacionet.

Në tapetin e terrenit të Cardiffit tani gjendet edhe trofeu i LigësKampionëve, i cili pret fituesit që ta ‘rrëmbej’. /albeu.com/

Shtuar më 03/06/2017, ora 20:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori