Tronditet Arsenal, humbet bomberin për 6 javë
Pëlqej
Alexandre Lacazette është lënduar dhe do të jetë jashtë fushave për gjashtë javë.

Kështu sulmuesi do të mungojë ndaj Manchester Cityt, Brightonit, Watfordit dhe Leicester Cityt. Lacazette këtë sezon në PL ka luajtur në 22 ndeshje si titullar, ndërsa në katër është futur nga banka rezervë.

Në total ai ka luajtur 1822 minuta dhe ka shënuar nëntë gola dhe ka dhuruar tri asistime./albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori