Tronditet Barcelona, Sevilla e ndëshkon sërish (VIDEO)
Barcelona e mbyll pjesën e parë ndaj Sevillas në disavantazh.

Andaluazët kanë kalaur sërish në avntazh në fund të pjesës së parë me Gabriel Marcado.

Argjentinasi ndëshkoi Ter Shtegen duke shfrytëzuar mjaft mirë një top të ardhur nga Sarbia dhe brenda zonës nuk fal. /albeu.com/

Shtuar më 23/02/2019, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori