Tronditet Benzema, hajdutët i vjedhin shtëpinë
Djë në mbërmje pas ndeshjes Real Madrid–Barcelona një lajm i rende ka tronditur Benzemanë.

Grabitësit kanë përfituar nga ndeshja duke ditur së vëmendja ishte e gjitha në "Santiago Bernabeu", për të hyrë në banesën e sulmuesit francez.

Ende nuk është e qartë se ç’dëm kanë bërë hajdutët, që janë kthyer tashmë në makth për shumë futbollistë të rëndësishëm.


Ndërkohë pak ditë më parë pre e grabitjes ra dhe Kevin Prince Boateng, teksa banesa e tij u grabit ndërsa ai ishtë në fushë me fanellën e Barcelonës kundër Valladolidit. /albeu.com/

Shtuar më 28/02/2019, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori