"Tronditet" City, Lyon rikthen avantazhin (VIDEO)
Lyon është duke bërë nje ndeshje të madhe ndaj Manchester City-t. Pas barazimit të "citizens", francezët treguan karakter dhe reaguan menjëherë.

Djemtë e Garcias rikthyen avantazhin vetëm 8 minuta pas me Dembele, duke ia vështirëruar tashmë ndjeshëm situatën skuadrë së Guardiolas. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2020, ora 22:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori