Tronditet Real, Ronaldo fjalë lamtumire pas Championsit

Pëlqej
Pas Gareth Bale edhe Cristiano Ronaldo gjithashtu ‘trondit’ ambientin madrilen pasi fitores së kupës së 13-të të Champions në historinë e saj falë fitores 3-me Liverpul-in.

"Ishte vërtetë e mrekullueshme të luaja në Real Madrid," tha portugez për mikrofonët e “Bein Sports”.

"Në ditët në vijim do t'u përgjigjem tifozëve, të cilët gjithmonë kanë qenë pranë meje, e ardhmja e lojtarëve nuk është e rëndësishme për momentin. Nuk kam asnjë dyshim, nuk ka rëndësi tani, do pushoj dhe do shkoj me ekipin kombëtar, dhe pastaj do të shohim se çfarë ndodh".

Shtuar më 26/05/2018, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori