Trukimi, Vidal: Jam i shokuar nga këto polemika (VIDEO)
Arturo Vidal është parë shumë i tronditur dhe pafjalë nga polemiakt që kanë lindur orët e fundit rreth penalltisë së shënuar prej tij në ndeshjen Juventus-Cesena të këtij sezoni.

Kileni akuzohet për trukim penalltie pasi në momentin që ka gjiuajtur penalltinë disa shenja të Rodrihuez kanë bërë që gjithçka të bëhet e dyshimtë.

Në një intervistë për Sky Sport, Vidal është shprehur: " Këto polemika më kanë shokuar, më kanë lënë pa fjalë. Një futbollist ka për detyrë të përqëndrohet në lojën e tij dhe te skuadra. Unë këtë Rodriguez as nuk e njoh dhe i habitur shpesh herë e pyes veten se ç'faj kam unë në gjithë këtë. /albeu.com/

Shtuar më 18/01/2012, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori