Tuchel jep lajmin e madh për Neymar
Neymar është i gatshëm të startojë këtë sezon me për
Paris Saint-Germain kundër Toulouse të dielën. Është vetë trajneri Tuchel që ka konfirmuar lajmin.

Neymar ka qënë i përfolur për një transferim te Barcelona dhe Real Madrid por kur kanë mbetur edhe një javë nga mbyllja e merkatos duket se brazilani do të qëndrojë në Paris.

Neymar mund të luajë nëse situata mes tij dhe klubit është e qartë nesër”, tha ai në konferencë për shtyp. “Ai është gati të luajë, por sot situata nuk është e qartë, mbase do të jetë nesër. /albeu.com/

Shtuar më 24/08/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori