Tuchel shprehet i lumtur që do të punoj me Neymarin
Pëlqej
Trajneri i ri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, insiston se Neymar është “artist” dhe se lojtari më i mirë në botë ka nevojë për “trajtim special”.

“Jam takuar me të, të dielën e kaluar, ishte takim shumë i mirë. Ai është artist, lojtar i jashtëzakonshëm, një ndër më të mirë në botë”, tha Tuchel.

Artistët janë lojtarë special, kanë nevojë për trajtim special, është kuptim i përbashkët”, shtoi ai. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 00:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori