Turpërohet Reali, Shakhtar shënon 3 gola (VIDEO)
Reali po turpërohet në shtëpi.

Ukrainasit e Shakhtar kanë realizur 3 gola në pjesën e parë.

Fillimisht miqtë shënuan me Pepe më pas erdhi një autogol nga Varane.

Ndërsa në fund të pjesës së parë shënoi dhe Solomon. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2020, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori