Turqia kalon sërish në avantazh në Elbasan Arena (VIDEO)
Ndeshja e parë e vlefshme për kualifikueset e kampionatit europian mes Shqipërisë U21 dhe Turqisë U21 është drejt fundit.

Pas golit të barazimit nga kombëtarja jonë ekipi Turk na ka ndëshkuar sërishminutën e 78’.

Një gol që vret shpresat e kuqezijve për një rezultat pozitiv në këtë sfidë. /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2019, ora 20:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori