U ble 80 milion euro, Pepe turpëron Granit Xhakën (VIDEO)
Sulmuesi Nicolas Pepe, i blerë nga Arsenal për 80 milionë euro, nuk ka humbur kohë për t’i treguar aftësitë e tij në stërvitjen e parë të zhvilluar me "Topçinjtë".

Ish-ylli i Lille ka turpëruar dy shokë të skuadrës duke i kaluar lojëtarve topin mes këmbeve teksa mes tyre ka qenë dhe Granit Xhaka.
Shtuar më 02/08/2019, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori