U ble vetëm 4 milion euro, ky sulmues po kërkohet nga të gjithë
Sulmuesi i Genoas, Krzysztof Piątek po tregon se është një lojtar i shkëlqyer dhe tepër i talentuar.

Polaku ka shnëuar 10 gola për klubin e tij, dhe ka fare pak javë që luan për Genoan, pasi blerja e tij është realizuar gjatë kësaj vere për 4 milionë euro nga klubi polak Cracovia Krakoë.

Tashmë ai shihet si një supersulmues dhe për të kanë shfaqur interes pothuajse gjysma e gjigantëve të Europës ku mund të përmendim skuadra si Barcelona, Juventus apo Inter. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2018, ora 12:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori