U dëmtua sapo u kthye në stërvitje, mësohet gjendja shëndetësore e Tomas Strakoshës
Portieri i Shqipërisë dhe Lacios Tomas Strakosha nuk ka pësuar dëmtim në kyçin e dorës.

Sipas medias italiane "TMW", gardiani shqiptar ka ndjerë shqetësimë në tendinë, por që nuk përbën rrezik serioz për dëmtim.

Ditën e sotme, inspektorët e shëndetësisë vëzhguan masat e marra nga klubi bardhekaltër për të garantuar stërvitjen e lojtarëve gjatë kohës që bota është mbërthyer nga pandemia e koronavirusit.

Kujtojmë që kampionati italian pritet të rinisë në 13 qershor.
Shtuar më 17/05/2020, ora 15:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori