U dëmtuan me kombëtaret, Salah dhe van Dijk janë gati për Liverpoolin
Pëlqej
Dy lojtarët e Liverpoolit, Mohamed Salah dhe Virgil van Dijk pësuan një lëndim me kombëtaret e tyre përkatëse.

Por dëmtimet e tyre nuk janë aq serioze sa mendoheshin, dhe janë të gatshëm pë skuadrën e Jurgen Klopp.

Salah dhe van Dijk do të jenë të aftë të luajnë kundër Huddersfield të shtunën. /albeu.com/
Shtuar më 16/10/2018, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori