U duartrokit nga tifozët e Betisit pas super golit, Messi: S’më ka ndodhur kurrë më parë
Lionel Messi edhe një herë tjetër ka treguar se vijon të mbetet një nga lojtarët më të mirë në botë.

Ai mbrëmjen e djeshme shënoi tre gola të mrekullueshëm, ku falë talentit të magjishëm që ka është duartrikitur edhe nga tifozët e Real Betisit.

Pas kësaj Messi ka treguar se është emocionuar shumë dhe kjo gjë nuk i kihste ndodhur kurrë në jetë.

“Jam shumë mirënjohës për këtë. Nuk më ka ndodhur kurrë më parë. Ata gjithmonë na trajtojnë shumë mirë neve, pavarësisht se jemi rivalë”, shtoi Messi. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2019, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori