U eleminua nga Europa League, De Laurentis merr vendimin për të ardhmen e Ancelottit
Nuk ka dyshim për Carlo Ancelottin. Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, është i kënaqur me punën e teknikut dhe synon të rinovojë kontratën e tij raporton "Radio Kiss Kiss".

Napoli po synon ti rinovojë italianit kontratën trevjeçare të nënshkruar verën e kaluar. Ne punojmë për një marrëveshje të vlefshme deri në qershor 2024 raporton "Radio Kiss Kiss".

Ancelotti dështoi këtë sezon me Napolin duke mos fituar titullin në Serina A, ndërsa u eleminuan dhe nga Europa Leageu . /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2019, ora 15:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori