U eleminua nga Lazio, plas gallata në rrjetet sociale me Interin (FOTO LAJM)

Interi nuk po kalon aspak një moment të mirë. Zikaltrit u eleminuan dje në San Siro nga Lazio falë pritjeve të Thomas Strakoshës, shkruan Albeu.com.

Por pas eleminimit dhe formës negative të Interit ka plasur gallatarrjetet sociale sic ndodh me cdo skuadër të madhe kur humbje një ndeshje futboolli apo sic ndodhe dhe në rastin e Interit që u eleminua nga Kupa e Italisë.

Tifozët më shumë aknë bërë ironi me Spalletin dhe Nainggolanin sigurisht dy më të dobëtit dhe më të akuzuarit. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2019, ora 11:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori