U frikësua deri në palcë nga Khabib, rrjeti tallet keq me Drake-n (FOTO LAJM)

Drake është një ndër fansat më të mëdhenj të Conor McGregor, por gjatë ditës së djeshme ai pati momente shumë të vështira pas humbjes së irlandezit kundrejt Khabib.

Pasi shtriu në tokë McGregor, Khabib u sul në drejtim të stafit të irlandezit pasi ata sipas tij e kishin fyer nga besimi dhe familja.

Pamjet e publikuara më pas, tregonin Draken mjaft të prekur nga kjo ngjarje.

Këto imazhe janë bërë hit në rrjetet sociale, ku një pjesë të postimeve ju ftojmë t'i ndiqni në galerinë e mësipërme! /albeu.com/

Shtuar më 08/10/2018, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori