U hodh shorti per eliminatorin EURO 2008
Albeu.com
Sot ne Monterux te Zvicrres u hodh shorti per eliminatorin e Euro 2008-shit qe do mbahen ne Austri dhe Zvicerr. Shqiperia gjendet ne grupin G bashke me Holanden ndersa Maqedonia ne grupin E.

GRUPI A
Portugalia
Serbia dhe Mali i Zi
Belgjika
Finlanda
Armenia
Azerbejxhani
Kazakistani


GRUPI B
Franca
Italia
Ukraina
Skocia
Lituania
Gjeorgjia
Ishujt Faroe


GRUPI C
Greqia
Turqia
Norvegjia
Bosna dhe Hercegovina
Hungaria
Moldavia
Malta


GRUPI D
Republika Ceke
Gjermania
Slovakia
Irlanda
Wels
Qipro
San Marino


GRUPI E
Anglia
Kroacia
Rusia
Izraeli
Estonia
Maqedonia
Andora


GRUPI F
Suedia
Spanja
Denmark
Latvia
Islanda
Irlanda Veriore
Lihtenshtein

GRUPI G
Hollanda
Rumania
Bullgaria
Slovenia
Shqiperia
Bjelorusia
Luksemburgu

albeu.com
Shtuar më 27/01/2006, ora 13:31
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori