U kërkua nga Inter dhe Juve por ja çfarë bën mesfushori i Tottenham

Mesfushori i Tottenham, Mousa Dembele, këtë verë ka qënë në listn e dëshirva të Interit dhe Juventus por mesa duket nuk do zgjedhi asnjërën prej këtyre skuadrave.

Lojtari belg siç raporton "the sun" me shumë mundësi do të transferohet në kampionatin kinez pranë klubit Beijing Gouan, që luan në superligën Kineze.

Në rast kalimi, mesfushori do të përfitonte rreth 200 mijë euro për javë. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2018, ora 15:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori