U largua në Argjentinë mes polemikash, Higuain sqaron situatën
Udhëtimi i Higuain në Argjentinë ka ngjallur disa polemika.

Por lajmet vijnë nga Amerika e Jugut se nëna e lojtarit të Juventus është në gjendje shumë të rëndë shëndetësore, shkruan Albeu.com.

Këtë e ka raportuar gazetari Hernan Castillo i CNN Radio teksa ai tha:

"El Pipita arriti të largohej nga Italia me lejen e klubit bardh e zi pasi të dyja testet për koronavirus ishin negativ dhe ai u nis me avion privat në shtëpi për të qenë pranë familjes. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2020, ora 18:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori