U largua nga Colorado, flet Gashi: Më lanë të luaj vetëm me të rinjtë e ekipit
Shkëlzen Gashi u largua nga Colorado teksa klubi vendosi të mos e përfshijë sulmuesin në planet e skuadrës.

Për mënyrën se si u largua nga Colorado ka reaguar vetë Gashi për "The Denver post", futbollisti i kombëtares sonë shprehet se e kishte kuptuar më parë këtë situatë.

"Nga fillimi i parapërgatitjeve të sezonit kisha leje për tu stërvitur vetëm me skuadrën e të rinjve. Aty e kuptova se klubi dhe unë do të shkonim në rrugë të ndryshme. Megjithatë, edhe në këtë situatë qëndrova si profesionist, madje shënova dy gola në 2 ndeshje", përfundoi Gashi.
Shtuar më 13/03/2019, ora 15:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori