U largua nga Juventusi, "shpërthejnë" memet kundër Allegrit (FOTO LAJM)

Divorci mes Allegrit dhe Juventusit ka bërë bujë në media kjo për faktin se të gjithë prisnin të merrnin vesh të ardhmen e tij te Juventusi.

Por i kritikuar shumë nga tifozët për eleminim në Champions nga Ajax-it, por dhe i sulmuar nga shtypi tashmë në rrjete sociale kanë filluar të plasin memet kundër Allegrit. Për më shumë shfletoni galerinë. /albeu.com/Shtuar më 17/05/2019, ora 15:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori