U largua nga Roma, plas gallata në rrjetet sociale me Monchi-n (FOTO LAJM)

Roma po kalon një moment të vështirë rezultatesh teksa eleminimi nga Liga e Kampioneve ka tensionuar jashtë mase klubin romak, duke shkarkuar trajnerin Di Francesceon dhe me drejtorin sportiv Monchi i cili dha dorëheqjen pas vetëm 2 vitesh.

Por tifozët e ndryshëm në rrjetet sociale kanë shpërthyer me memet e tyre kundër Monchit i cili është kritikuar shumë për merkaton e dobët që ka kryer. Për më shumë shfletoni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2019, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori