U mposht nga Cagliari, plas gallata në rrjetet sociale me Interin (FOTO LAJM)

Pas humbjes së pa papritur ndaj Cagliarit, ku mungoi sërish Mauro Icardi tashmë zikaltrit rrezikojnë zonën Champios në rast se Milani dhe Roma do të fitonin, shkruan Albeu.com.

Një moment krize për Interi ku menjëherë pas disfatës ka plasur gallatarrjetet sociale. Kryesisht memet janë fokusuar tek Luciano Spalletti dhe Mauro Icardi. Për më shumë shfeltoni galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2019, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori