U ndal nga Parma, plas gallata në rrjetet sociale me Juventusin (FOTO LAJM)

Pas eliminimit nga Atalanta në Kupën e Italisë, Juventusi gjithashtu u ndal dhe në Serinë A 3-3 nga Parma.

Por sic ndodh me skuadrat e mëdha kur nuk dalin fitues, edhe me Juventusin ka plasur gallata në rrjetet sociale. Per më shumë shfletoni fotot përmes galerisë,shkruan Albeu.com.Shtuar më 03/02/2019, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori