U ndëshkua me karton të kuq, reagon Sergio Ramos
Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka folur pwr humbjen nw shtwpi ndaj City-t dhe ndwshkimin me karton tw kuq.

Përmes një postimi në rrjetin social, Twitter, mbrojtësi u shpreh se atë episod e ka lënë pas krahëve dhe tashmë është i fokusuar në ndeshjen kundër Barcelonas në fundjavë.

"Pas një nate të vështirë janë dy opsione: Të mendojmë për disfatën e djeshme apo të punojmë për disfatën e djeshme", ishte shkrimi i spanjollit në Twitter.

"U do e zgjedhja të dytën. Tani kokën dhe zemren në "El Clasico", përfundoi lojtari.

Real Madridi merr disfatën e dytë rresht pas një harku kohor të shkurtër, dhe kanë kaluar tre ndeshje prejse ka fituar ndeshjen e fundit.

Ndeshja Real Madrid-Barcelona do të luhet të dielën me fillim prej orës 20:45, e cila pritet të vendos shumëçka në lidhje me garën për titull.
Shtuar më 27/02/2020, ora 14:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori