U shkarkua nga Roma, Di Francesco pranë Fiorentinës
Eusebio Di Francesco i cili u shkarkua pak ditë më parë nga Roma tashmë ai do të marrë drejtimin e Fiorentinës.

Sipas "Corriere dello Sport" vjollcët po pë rgatistin shkarkimin e Stefano Piolit dhe Di Francesco do të zyrtarizohet ditë t në vijim.

Di Francesceo më parë ka drejtuar edhe Sansuolon ku spikati dhe si trajner duke i kualifikuar për herë të parë në Europa League në vitin 2017. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori