U tha që do të mungonte, por ja çfarë shkruan Sadiku para ndeshjes
Armando Sadiku mund të zbresë në fushë nesër ndaj Izraelit, edhe pse ndoshta jo nga minuta e parë.

Sulmuesi ka postuar një foto në "Facebook" me Agollin dhe Lilën, të shoqëruar me shkrimin: “Përshëndetje nga Elbasani – po pushoj për ndeshjen e nesërmembrëmje!”.

Sadiku nuk ishte i gatshëm për teknikun De Biazi në dy ndeshjet me Lihtenshtejnin me Spanjën, ndërkohë që ndaj Izraelit pritet që të jap kontributin e tij.
Shtuar më 11/11/2016, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori