Udineze mposht Napolin, Fiore fiton kundër Atalantas
Udineze ka mposhtur Napolin me rezultatin 1-0, gol i cili u shënua në minutën e 69'.

Histori e njejtë edhe në ndeshjen Atalanta-Fiorentina, ku pjesa e parë përfundonte 0-0 dhe vetëm një gol shënohej në pjesën e dytë, por në këtë takim ishin miqt ata që shënonin dhe jo vendasit.

Për Vjollcët shënoi Kurtic në minutën e 58.

Në darkë luhen dy sfidat e fundit të javës së tretë në Serie A, ajo midis Palermos e dhe Torino-Verona. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori