UEFA bën gafën e radhës, këtë herë me Shqipërinë (FOTO LAJM)

Faqja zyrtare e UEFA-s në “Facebook”, pak minuta para fillimit të sfidave të sotme, ka publikuar edhe listën e ndeshjeve që do të luhen.

Por, tek foto bie në sy se kombëtarja shqiptare është vendosur plot 4 herë tek sfidat e mbrëmjes së 10 tetorit, përballë Portugalisë, Greqisë, Estonisë dhe Belgjikës. / albeu.com /Shtuar më 11/10/2017, ora 09:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori