UEFA Elite Forum, Inzaghi pozon me Sir Alex Ferguson
Pëlqej
Ditë speciale për trajnerin e Milanit Filippo Inzaghi, që dje mori pjesë në UEFA Elite Forum, forumi i trajnerëve europianë që u mbajt në Nyon dhe ku u takua me teknikët më të rëndësishëm të rruzullit.

Mes tyre ishte edhe legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, me të cilin SuperPippo bëri edhe një foto. Ndoshta me dëshirën për të ecur në hapat e teknikut të madh skocez.../albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 15:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori