UEFA Europa League, ja rezultatet dhe golat (VIDEO)
Albeu.com
Janë zhvilluar ndeshjet e 1/16-ës së ndeshjeve të UEFA Europa League. Në kuadër të këtyre ndeshjeve, Juventus mposhti Ajaxin, Club Brudge Valencian ndërsa humbje pësuan edhe Fenerbahçe, Werder dhe Valencia.Ja rezultatet:

Rubin 3 : 0 Hapoel Tel Aviv
Ajax 1 : 2 Juventus
Club Brugge 1 : 0 Valencia
Villarreal 2 : 2 Wolfsburg
Standard 3 : 2 Salzburg
Twente 1 : 0 Werder
Lille 2 : 1 Fenerbahce
Athletic 1 : 1 Anderlecht
FC Kobenhavn 1 : 3 Marseille
Panathinaikos 3 : 2 Roma
Atletico Madrid 1 : 1 Galatasaray
Fulham 2 : 1 Shakhtar D
Liverpool 1 : 0 Unirea
Hamburger 1 : 0 PSV
Hertha 1 : 1 Benfica


Ja golat:


Ajax 1 : 2 JuventusHamburger 1 : 0 PSV
Twente 1 : 0 WerderClub Brugge 1 : 0 Valencia
Lille 2 : 1 Fenerbahce

Shtuar më 19/02/2010, ora 03:22
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori