Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
UEFA heton mbi Realin
Pëlqej
Uefa ka hapur një procedim disiplinor kundër Realit të Madridit për sjellje të pavend të trajnerit Jose Mourinho dhe të lojtarëve Xabi Alonso, Sergio Ramos, Iker Casillas dhe Dudek gjatë ndeshjes kundër Ajax, të luajtur të martën në Amsterdam Arena të vlefshem për grupin G të Champions League. Telefoni pa kabëll I lojtarëve dhe trajnerit ka çuar në përjashtimin me karton të kuq strategjitk të Xabi Alonsos dhe Sergio Ramos.(albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 21:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori